Ovenombouwkast R-Line Wit Landhuis 60 cm zonder werkblad Vicco
€ 99,90
% € 136,90 (27.03% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 5 - 6 dagen
Vooruitbetaling
- PERFECT GEÏNTEGREERD: R-Line keukenkasten voor inbouwapparatuur zorgen voor een nauwkeurige en naadloze integratie – voor een harmonieus en functioneel geheel.
- PASSENDE INBOUW: De keukenkast voor inbouwovens is ontworpen voor standaardmaten (60 cm) en zorgt voor een stabiele en functionele integratie in uw keuken.
- AFMETINGEN: Het keukenkastje voor inbouwoven heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage ovenkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze kast voor inbouwoven is geschikt voor standaard ovens van 60 cm breed. Hij zorgt voor een perfecte integratie in uw keuken en biedt een stabiele en praktische oplossing voor dagelijks gebruik.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Antraciet
Frontkleur:
Wit Landhuis
Kleur van het werkblad:
Zonder werkblad
Afmetingen:
60 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
568 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
1
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
16.9 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
18.5 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage ovenkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Kleur: | Landhuis wit/antraciet |
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | antraciet |
| Stil: | Landhuis |
| Uitvoering: | Kookfornuiskast 60 cm |
| Variant: | Onderkast |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 16.9kg |
1 van 1 beoordelingen
5 van 5 sterren
September 9, 2023 06:24
Hooge kwaliteit en mooie
Ik ben erg tevreden. Omdat het heel mooi is. Uitstekende kwaliteit en eenvoudig te installeren. Alles staat in het boekje en is eenvoudig.
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires