Ovenombouwkast R-Line Beton 60 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Ovenombouwkast R-Line Beton 60 cm , WB Marmer Vicco"
- PERFECT GEÏNTEGREERD: R-Line keukenkasten voor inbouwapparatuur zorgen voor een nauwkeurige en naadloze integratie – voor een harmonieus en functioneel geheel.
- PASSENDE INBOUW: De keukenkast voor inbouwovens is ontworpen voor standaardmaten (60 cm) en zorgt voor een stabiele en functionele integratie in uw keuken.
- AFMETINGEN: Het keukenkastje voor inbouwoven heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze kast voor inbouwoven is geschikt voor standaard ovens van 60 cm breed. Hij zorgt voor een perfecte integratie in uw keuken en biedt een stabiele en praktische oplossing voor dagelijks gebruik.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Beton
Kleur van het werkblad:
Marmer
Afmetingen:
60 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
568 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
1
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
23.1 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
25.6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | Beton/Wit |
| Kleur: | concreet |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Kookfornuiskast 60 cm, WB marmer |
| Variant: | Onderkast |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 23.1kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie