Keukenonderkast R-Line Wit Hoogglans 60 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Keukenonderkast R-Line Wit Hoogglans 60 cm , WB Marmer Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken precies in zoals u die nodig heeft – nieuw of flexibel uitbreidbaar met perfect combineerbare modules.
- OVERZICHTELIJKE ORDE: De keukenonderkast met twee deuren biedt ruimte voor potten, pannen en grotere keukenspullen – netjes opgeborgen en direct bereikbaar.
- AFMETINGEN: De basis keukenkast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze onderkast met twee deuren biedt veel opbergruimte. Grotere keukenspullen zoals pannen of andere omvangrijke items kunnen netjes worden opgeborgen. Zo blijft alles overzichtelijk en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Wit Hoogglans
Kleur van het werkblad:
Marmer
Afmetingen:
60 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
567 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Planken:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
2
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
26.4 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
29.4 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | Wit hoogglans/wit |
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Onderkast met deuren 60 cm, WB Marmer |
| Variant: | Onderkast |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 26.4kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie