Hoekkast R-Line Wit Landhuis 86 cm zonder werkblad Vicco
- Met onze Keukenonderkast "R-Line" maak je een goede beslissing voor je huis. Het optimaal ontwerp en gebruiksvriendelijke eigenschappen zorgen voor een stijlvolle look die geschikt is voor elk huis.
- De Keukenhoekkast is handig voor hoeken en kan gecombineerd worden met andere keukenlijnen. De verstelbare voeten zorgen voor een perfecte hoogte.
- AFMETINGEN: De hoekplank voor de keuken heeft de volgende afmetingen: 86x86 cm - Breedte, 81,6 cm - Hoogte, 46 cm - Diepte. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De basis keukenkast bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage hoek onderkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze hoekonderkast benut de beschikbare ruimte in de keuken optimaal. Binnenin bevindt zich een ruim vak voor grotere items. Ideaal om ook moeilijk bereikbare hoeken efficiënt te gebruiken.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Antraciet
Frontkleur:
Wit Landhuis
Kleur van het werkblad:
Zonder werkblad
Afmetingen:
86 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
828 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
1
Aantal Handgrepen:
1
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
1
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
26.8 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
29.5 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage hoek onderkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Kleur: | Landhuis wit/antraciet |
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | antraciet |
| Stil: | Landhuis |
| Uitvoering: | Hoekonderkast 86 cm |
| Variant: | Onderkast |
| Breedte: | 86cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 26.8kg |
September 9, 2023 06:24
Hooge kwaliteit en mooie
Ik ben erg tevreden. Omdat het heel mooi is. Uitstekende kwaliteit en eenvoudig te installeren. Alles staat in het boekje en is eenvoudig.