Hoekkast R-Line Wit Hoogglans 86 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Hoekkast R-Line Wit Hoogglans 86 cm , WB Marmer Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken precies in zoals u die nodig heeft – nieuw of flexibel uitbreidbaar met perfect combineerbare modules.
- OPTIMAAL HOEKGEBRUIK: De keukenonderkast voor de hoek benut de beschikbare ruimte efficiënt. Achter de deur bevindt zich een ruim vak, ideaal voor grotere items en moeilijk bereikbare plekken.
- AFMETINGEN: De hoekplank voor de keuken heeft de volgende afmetingen: 86x86 cm - Breedte, 81,6 cm - Hoogte, 60 cm - Diepte. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De basis keukenkast bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze hoekonderkast benut de beschikbare ruimte in de keuken optimaal. Binnenin bevindt zich een ruim vak voor grotere items. Ideaal om ook moeilijk bereikbare hoeken efficiënt te gebruiken.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Wit Hoogglans
Kleur van het werkblad:
Marmer
Afmetingen:
86 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
828 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
1
Aantal Handgrepen:
1
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
1
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
37.7 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
40.1 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | Wit hoogglans/wit |
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Hoekonderkast 86 cm, WB marmeren |
| Variant: | Onderkast |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breedte: | 86cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 37.7kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie