Hoekkast R-Line Rode hoogglans 75.6 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Hoekkast R-Line Rode hoogglans 75.6 cm , WB Marmer Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken precies in zoals u die nodig heeft – nieuw of flexibel uitbreidbaar met perfect combineerbare modules.
- OPTIMAAL HOEKGEBRUIK: De keukenonderkast voor de hoek met vouwdeur benut de ruimte efficiënt. Achter de deur bevindt zich een ruim vak met plank, ideaal voor grotere keukenspullen en goed bereikbaar.
- AFMETINGEN: De hoekplank voor de keuken heeft de volgende afmetingen: 75,6x75,6 cm - Breedte, 81,6 cm - Hoogte, 60 cm - Diepte. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De basis keukenkast bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze hoekonderkast met vouwdeur benut de ruimte optimaal. Binnenin bevindt zich een groot vak met één plank, ideaal voor grotere spullen of kleine keukenapparaten. Alles blijft netjes opgeborgen en goed bereikbaar.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Rode hoogglans
Kleur van het werkblad:
Marmer
Afmetingen:
75.6 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen linkerzijde:
334 x 668 x 550 mm (BxHxD)
Interne afmetingen rechterzijde:
416 x 668 x 550 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Planken:
1
Aantal Handgrepen:
1
Aantal Poten:
6
Aantal Deuren:
1
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
44.1 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
48 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | Rood hoogglans/wit |
| Kleur: | Rood |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Hoekonderkast, WB marmeren |
| Variant: | Onderkast |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breedte: | 75.6cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 44.1kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie