Glazen keukenkast R-Line Antraciet Hoogglans 60 cm Vicco
€ 98,90
% € 138,90 (28.8% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 5 - 6 dagen
Vooruitbetaling
- OPTIMAAL BENUT: Met de keukenhangkasten uit de R-Line serie benut u uw wandruimte efficiënt en creëert u extra opbergruimte waar dat nodig is.
- OVERZICHT IN DE BOVENKAST: De glazen keukenhangkast met twee deuren biedt ruimte voor glazen, servies of decoratie – glazen elementen zorgen voor een lichte, open uitstraling.
- AFMETINGEN: De hangende vitrine heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 60 cm, Diepte: 31 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De hangkast voor de keuken bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenkast voor eigen montage (Opmerking: decoratie niet inbegrepen bij de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze wandkast met glas en twee deuren brengt structuur en lichtheid in de keuken. Achter het glas ontstaan twee niveaus met plank voor glazen, servies of decoratie.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Krachtige eik goud
Frontkleur:
Antraciet Hoogglans
Afmetingen:
60 x 60 x 31 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
567 x 568 x 290 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Planken:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Deuren:
2
Aantal Glazen Deuren:
2
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
14.1 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
15.6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenkast voor eigen montage (Opmerking: decoratie niet inbegrepen bij de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Kleur: | antraciet |
|---|---|
| Kleur: | Antraciet hoogglans/goud eiken |
| Kleur van het corpus: | Goldkraft Eiken |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Glazen hangkast 60 cm |
| Variant: | wandkast |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 60cm |
| Lengte: | 31cm |
| Gewicht: | 14.1kg |
0 van 0 beoordelingen
Verkocht met
€ 127 , 90 € 183,90
Zelfde goederen
Accessoires