Apotheekkast R-Line Wit Hoogglans 30 cm zonder werkblad Vicco
€ 138,90
% € 190,90 (27.24% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 5 - 6 dagen
Vooruitbetaling
- Met de onderkast voor de keuken "R-Line" maak je een goede beslissing voor je huis. Het optimaal ontwerp past in elke keuken en is gebruiksvriendelijk.
- Dit medicijnkastje voor de keuken heeft verwisselbare modules en in hoogte verstelbare voeten. Extra modules zijn ook verkrijgbaar.
- AFMETINGEN: Het keukenonderkastje heeft de volgende afmetingen: Breedte: 30 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze uittrekbare onderkast zorgt voor overzicht in de keuken. De volledige inhoud schuift naar voren, zodat voorraad, flessen en kruiden in één oogopslag zichtbaar zijn. Alles direct bij de hand.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Krachtige eik goud
Frontkleur:
Wit Hoogglans
Kleur van het werkblad:
Zonder werkblad
Afmetingen:
30 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Lades:
1
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
19.9 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
20.1 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Kleur: | Wit hoogglans/goud power eiken |
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Goldkraft Eiken |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Apothekerskast 30 cm |
| Variant: | Onderkast |
| Breedte: | 30cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 19.9kg |
0 van 0 beoordelingen
Verkocht met
Zelfde goederen
€ 1.083 , 90 € 1.403,90
Accessoires