Apotheekkast R-Line Krachtige eik goud 30 cm Vicco
€ 300,90
% € 393,90 (23.61% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 5 - 6 dagen
Vooruitbetaling
- De hoge keukenkast "R-Line" is de perfecte keuze voor elk huis. Met zijn stijlvolle look en optimaal ontwerp is het een gebruiksvriendelijke toevoeging aan uw keuken.
- Dit Medicijnkastje voor de keuken heeft modules die uitbreidbaar zijn en verstelbare voeten. Perfect om medicijnen en andere benodigdheden in de keuken te bewaren.
- AFMETINGEN: De hoge keukenkast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 30 cm, Hoogte: 207 cm, Diepte: 57,2 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenkast voor eigen montage (Opmerking: decoratie niet inbegrepen bij de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze hoge apothekerskast benut smalle ruimtes optimaal. De volledige inhoud schuift naar voren voor direct overzicht. Voorraad, flessen en kruiden zijn meteen zichtbaar en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Antraciet
Frontkleur:
Krachtige eik goud
Afmetingen:
30 x 206.8 x 57.2 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
5
Aantal Lades:
2
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
52.5 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
56.5 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenkast voor eigen montage (Opmerking: decoratie niet inbegrepen bij de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Kleur: | Goldkraft Eiken |
|---|---|
| Kleur: | Eik goud/antraciet |
| Kleur van het corpus: | antraciet |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Apotheker hoge kast 30 cm |
| Variant: | Hoge kast |
| Breedte: | 30cm |
| Hoogte: | 206.8cm |
| Lengte: | 57.2cm |
| Gewicht: | 52.5kg |
0 van 0 beoordelingen
Verkocht met
€ 143 , 90 € 196,90
Zelfde goederen
Accessoires