Wastafelkast R-Line Antraciet Hoogglans 80 cm zonder werkblad Vicco
Productinformatie "Wastafelkast R-Line Antraciet Hoogglans 80 cm zonder werkblad Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken precies in zoals u die nodig heeft – nieuw of flexibel uitbreidbaar met perfect combineerbare modules.
- IDEAAL ONDER DE SPOELBAK: De spoelbakonderkast biedt veel ruimte voor sifon, afvalbak en schoonmaakmiddelen – netjes opgeborgen en snel bereikbaar.
- AFMETINGEN: De onderkast voor gootsteen heeft de volgende afmetingen: Breedte: 80 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze spoelkast met twee deuren en een breedte van 80 cm biedt veel ruimte onder de spoelbak. De ruime binnenkant is ideaal voor de sifon, een afvalbak of schoonmaakmiddelen. Alles blijft netjes opgeborgen en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Antraciet Hoogglans
Kleur van het werkblad:
Zonder werkblad
Afmetingen:
80 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
767 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
2
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
20.5 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
22.6 kg
---
R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Kleur: | antraciet |
| Kleur: | Antraciet hoogglans/wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Wastafelonderkast 80 cm |
| Variant: | Onderkast |
| Breedte: | 80cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 20.5kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie