Keukenwerkblad R-Line Antraciet 120 cm Vicco
Productinformatie "Keukenwerkblad R-Line Antraciet 120 cm Vicco"
- Ons keukenblad heeft een modern design en is geschikt voor verschillende soorten keukenkastjes.
- Keuken werkbladen met universele afmetingen en bevestigingsset die in de meeste kasten past.
- AFMETINGEN: Het werkblad voor de keuken heeft de volgende afmetingen: Breedte: 120 cm, Hoogte: 2,8 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het werkblad bestaat uit een onderhoudsvriendelijke 28 mm spaanplaat met melamineharscoating en een HPL-laminaat beschermlaag aan de bovenzijde en aan alle zijden.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenwerkblad, 2 zijafwerkingsprofielen, montagehandleiding, montagemateriaal.
---
Technische gegevens:
Kleur:
Antraciet
Afmetingen:
120 x 2.8 x 60 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 28 mm
Oppervlak:
HPL laminaat Laminaat
Nettogewicht zonder verpakking:
12.61 kg
Brutogewicht incl. verpakking:
13.6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenwerkblad, 2 zijafwerkingsprofielen, montagehandleiding, montagemateriaal.R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | Antraciet |
| Kleur: | antraciet |
| Kleur van het corpus: | antraciet |
| Uitvoering: | 120 cm |
| Variant: | werkblad |
| Breedte: | 120cm |
| Hoogte: | 2.8cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 13.6kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie