Keukenrek R-Line Wit 20 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Keukenrek R-Line Wit 20 cm , WB Marmer Vicco"
- FLEXIBEL INDEELBAAR: Met de keukenonderkasten uit de R-Line serie richt u uw keuken precies in zoals u die nodig heeft – nieuw of flexibel uitbreidbaar met perfect combineerbare modules.
- OPEN & BINNEN HANDBEREIK: De open keukenonderkast biedt zichtbare opslag – servies, glazen of kruiden zijn stijlvol geplaatst en direct bereikbaar.
- AFMETINGEN: Het onderkastje voor de keuken heeft de volgende afmetingen: Breedte: 20 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 60 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Deze open onderkast van 20 cm is ideaal voor smalle tussenruimtes. Dankzij het open ontwerp heeft u snel toegang tot veelgebruikte spullen. Perfect om elke centimeter in de keuken optimaal te benutten.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Wit
Kleur van het werkblad:
Marmer
Afmetingen:
20 x 81.6 x 60 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
168 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
2.8 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
4
Aantal Planken:
3
Aantal Poten:
4
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
14.2 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
15.3 kg
---
R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur: | Wit/wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Onderkast met planken 20 cm, WB marmer |
| Variant: | Onderkast |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breedte: | 20cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 14.2kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie