Keukenonderkast R-Line Antraciet landhuis 60 cm zonder werkblad Vicco
€ 122,90
% € 171,90 (28.5% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 5 - 6 dagen
Vooruitbetaling
- Met de staande keukenkast "R-Line" maak je een goede beslissing voor je huis. Het optimale ontwerp past in elk interieur en is gebruiksvriendelijk.
- Het keukenkastje heeft omkeerbare modules en is uitbreidbaar. De hoogte is verstelbaar met voeten.
- AFMETINGEN: De basis keukenkast heeft de volgende afmetingen: Breedte: 60 cm, Hoogte: 81,6 cm, Diepte: 46 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: Het keukenmeubel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze onderkast met twee deuren biedt veel opbergruimte. Grotere keukenspullen zoals pannen of andere omvangrijke items kunnen netjes worden opgeborgen. Zo blijft alles overzichtelijk en binnen handbereik.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Antraciet landhuis
Kleur van het werkblad:
Zonder werkblad
Afmetingen:
60 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen:
567 x 684 x 440 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Planken:
1
Aantal Handgrepen:
2
Aantal Poten:
4
Aantal Deuren:
2
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
21.4 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
23.6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenonderkast voor zelfmontage (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Kleur: | antraciet |
| Kleur: | Antraciet landhuis/wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Landhuis |
| Uitvoering: | Onderkast met deuren 60 cm |
| Variant: | Onderkast |
| Breedte: | 60cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 21.4kg |
0 van 0 beoordelingen
Verkocht met
Zelfde goederen
€ 1.224 , 90 € 1.556,90
Accessoires