Hoekkeuken Rick Wit hoogglans/wit 190 x 60 cm , WB Marmer Vicco
€ 686,90
% € 889,90 (22.81% bespaard)Direct beschikbaar, levertijd 5 - 6 dagen
Vooruitbetaling
- Deze ingebouwde keuken, genaamd "Rick", is een goede beslissing voor elk huis. Met zijn optimaal ontwerp en gebruiksvriendelijke functies, is het een stijlvolle toevoeging aan uw huis.
- Dit keukenblok in L-vorm heeft verstelbare voeten en kan worden aangepast met gewenste en extra modules.
- AFMETINGEN: De L-vormige keuken heeft een totale afmeting van 167x187 cm, de diepte en hoogte van de onderste en bovenste modules staan op de foto's.
- MATERIAAL: De hoekkeuken bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Keukenblok met 4 werkbladen, bevestigingsmateriaal, montagehandleiding (Tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet inbegrepen)
---
Technische details:
Lichaamskleur:
Wit
Kleur voorkant:
Witte hoogglans
Werkbladkleur:
Marmer Wit
Opmerking:
Het kan nodig zijn om werkbladen op maat te zagen.
Massa:
167 x 82 x 187 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melamineharscoating
Gewicht van het artikel inclusief verpakking:
170,4 kg.
Gewicht van het artikel:
169,41 kg.
---
LEVERINGSOMVANG: Keukenblok met 4 werkbladen, bevestigingsmateriaal, montagehandleiding (Tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet inbegrepen)Ontdek het veelzijdige keukenprogramma "Rick" met keuze uit verschillende afmetingen. Het keukenmeubel "Rick" biedt u de mogelijkheid om uw keuken geheel naar uw individuele wensen en ruimtebehoefte in te richten. Kies het juiste formaat en richt uw keuken functioneel en stijlvol in met de meubelserie ‘Rick’.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | Wit hoogglans/wit |
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Zonder LED-strip |
| Breedte: | 190cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 60cm |
| Gewicht: | 170.4kg |
0 van 0 beoordelingen
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires