Hoekkast R-Line Krachtige eik goud 75.6 cm zonder werkblad Vicco
- De perfecte keuze voor elk huis! Onze R-Line keukenonderkast is niet alleen stijlvol en gebruiksvriendelijk, maar past ook perfect bij jouw interieur.
- Verkrijg gewenste modules voor deze keukenhoekkast en pas de hoogte eenvoudig aan met de verstelbare voeten. Extra modules zijn beschikbaar indien nodig.
- AFMETINGEN: De hoekplank voor de keuken heeft de volgende afmetingen: 75,6x75,6 cm - Breedte, 81,6 cm - Hoogte, 46 cm - Diepte. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De basis keukenkast bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage hoek onderkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Deze hoekonderkast met vouwdeur benut de ruimte optimaal. Binnenin bevindt zich een groot vak met één plank, ideaal voor grotere spullen of kleine keukenapparaten. Alles blijft netjes opgeborgen en goed bereikbaar.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Antraciet
Frontkleur:
Krachtige eik goud
Kleur van het werkblad:
Zonder werkblad
Afmetingen:
75.6 x 81.6 x 46 cm (BxHxD)
Interne afmetingen linkerzijde:
334 x 668 x 550 mm (BxHxD)
Interne afmetingen rechterzijde:
416 x 668 x 550 mm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Materiaal van de Handgrepen:
Kunststof in metaallook
Oppervlak:
Melaminehars coating
Aantal Compartimenten:
2
Aantal Planken:
1
Aantal Handgrepen:
1
Aantal Poten:
6
Aantal Deuren:
1
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
31.8 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
33.6 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage hoek onderkast (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Kleur: | Goldkraft Eiken |
| Kleur: | Eik goud/antraciet |
| Kleur van het corpus: | antraciet |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Hoekonderkast |
| Variant: | Onderkast |
| Breedte: | 75.6cm |
| Hoogte: | 81.6cm |
| Lengte: | 46cm |
| Gewicht: | 31.8kg |
September 9, 2023 06:24
Hooge kwaliteit en mooie
Ik ben erg tevreden. Omdat het heel mooi is. Uitstekende kwaliteit en eenvoudig te installeren. Alles staat in het boekje en is eenvoudig.