Frontpaneel R-Line Wit Landhuis 45 cm zonder werkblad Vicco
Productinformatie "Frontpaneel R-Line Wit Landhuis 45 cm zonder werkblad Vicco"
- PERFECT GEÏNTEGREERD: R-Line keukenkasten voor inbouwapparatuur zorgen voor een nauwkeurige en naadloze integratie – voor een harmonieus en functioneel geheel.
- PASSENDE OPLOSSING: Het frontpaneel is geschikt voor gedeeltelijk geïntegreerde vaatwassers (45 cm) – het bedieningspaneel blijft zichtbaar en direct toegankelijk.
- AFMETINGEN: Het front voor de vaatwasser heeft de volgende afmetingen: Breedte: 45 cm, Hoogte: 57,2 cm, Diepte: 1,6 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De ingebouwde keuken bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
- LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage voorpaneel (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, Montagemateriaal
Dit frontpaneel is geschikt voor 45 cm half-geïntegreerde vaatwassers met zichtbare bediening. De bediening blijft altijd toegankelijk.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Wit Landhuis
Kleur van het werkblad:
Zonder werkblad
Afmetingen:
45 x 57.2 x 1.6 cm (BxHxD)
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
3.7 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
5 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Zelfmontage voorpaneel (Opmerking: Decoratie is niet inbegrepen in de levering), Montagehandleiding, MontagemateriaalR-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | zonder WT |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Landhuis |
| Uitvoering: | Vaatwasser paneel 45 cm |
| Variant: | Onderkast |
| Breedte: | 45cm |
| Hoogte: | 57.2cm |
| Lengte: | 1.6cm |
| Gewicht: | 3.7kg |
Verkocht met
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie