Frontpaneel R-Line Antraciet Hoogglans 45 cm , WB Marmer Vicco
Productinformatie "Frontpaneel R-Line Antraciet Hoogglans 45 cm , WB Marmer Vicco"
- PERFECT GEÏNTEGREERD: R-Line keukenkasten voor inbouwapparatuur zorgen voor een nauwkeurige en naadloze integratie – voor een harmonieus en functioneel geheel.
- PASSENDE OPLOSSING: Het frontpaneel is geschikt voor gedeeltelijk geïntegreerde vaatwassers (45 cm) – het bedieningspaneel blijft zichtbaar en direct toegankelijk.
- AFMETINGEN: Het front voor de vaatwasser heeft de volgende afmetingen: Breedte: 45 cm, Hoogte: 57,2 cm, Diepte: 1,6 cm. Alle gedetailleerde maten staan op de foto's.
- MATERIAAL: De ingebouwde keuken bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating. Sommige onderdelen van het artikel zijn gemaakt van 28 mm spaanplaat.
- LEVERINGSOMVANG: Vaatwasser paneel met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)
Dit frontpaneel is geschikt voor 45 cm half-geïntegreerde vaatwassers met zichtbare bediening. De bediening blijft altijd toegankelijk.
---
Technische gegevens:
Kleur van de kast:Wit
Frontkleur:
Antraciet Hoogglans
Kleur van het werkblad:
Marmer
Afmetingen:
45 x 57.2 x 1.6 cm (BxHxD)
Dikte van het Werkblad:
28 mm
Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm
Extra Materiaal:
Spaanplaat, 28 mm
Materiaal van het Werkblad:
Spaanplaat, 28 mm
Oppervlak:
Melaminehars coating
Nettogewicht (Zonder Verpakking):
7.7 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
9.7 kg
---
LEVERINGSOMVANG: Vaatwasser paneel met werkblad, montagemateriaal, montagehandleiding (tenzij anders vermeld, zijn elektrische apparaten en decoraties niet bij de levering inbegrepen)R-Line" is een veelzijdige meubellijn met keukenblokken, kant-en-klare componenten en kasten voor het huishouden, de wasruimte en creatieve ruimtes. Het biedt een breed scala aan kleuren en maten, waardoor individuele oplossingen voor elke ruimte mogelijk zijn. De onderkasten zijn uitgerust met verstelbare poten zodat ze individueel of als complete set kunnen worden geconfigureerd om aan verschillende behoeften te voldoen en de functionaliteit in verschillende omgevingen te verbeteren.
| Arbeitsplatte: | met WT |
|---|---|
| Kleur: | antraciet |
| Kleur: | Antraciet hoogglans/wit |
| Kleur van het corpus: | Wit |
| Stil: | Modern |
| Uitvoering: | Vaatwasser paneel 45 cm, WB marmer |
| Variant: | Onderkast |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Breedte: | 45cm |
| Hoogte: | 57.2cm |
| Lengte: | 1.6cm |
| Gewicht: | 7.7kg |
Zelfde goederen
Accessoires
Prijs
Kleur
Kleur van het corpus
Kleur van de deuren
Categorie